Kino Ignacy
Mój syn Ezra

Mój syn Ezra

Wzruszający dowód na siłę miłości!

od 28 czerwca

kup/rezerwuj bilet więcej

 Film MÓJ SYN EZRA ukaże nam wzruszający, ujmujący i często zabawny portret rodziny, zdeterminowanej, by znaleźć drogę przez życiowe zawiłości z humorem, współczuciem i sercem.

Fabuła koncentruje się na komiku Maxie (Bobby Cannavale), który jest współrodzicem autystycznego Ezry (William A. Fitzgerald) wraz ze swoją byłą żoną Jenną (Rose Byrne).

W obliczu kluczowych decyzji dotyczących przyszłości syna, Max i Ezra decydują się na zmieniającą życie podróż przez kraj, bez wiedzy matki co wywoła wielkie zamieszenia pośród wszystkich członków rodziny i przyjaciół. Produkcja debiutowała na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto zbierając wiele świetnych recenzji, głównie wskazujących na „wciągającą, zabawną i szczera podróż, w którą warto się wybrać" czy „Film trafiający prosto w serce”.

Życie aspirującego komika Maxa Bernala to chaos i improwizacja. Po rozwodzie znów mieszka z ojcem i bez większych sukcesów próbuje przebić się w świecie komedii. Z byłą żoną drze koty w sprawie opieki nad autystycznym synem o imieniu Ezra, którego kocha nad życie. Na pewno Max nie jest encyklopedycznym wzorcem statecznego ojca, ale serca nie można mu odmówić. Gdy dowiaduje się, że jego była żona za namową lekarza chce umieścić Ezrę w szkole specjalnej, Max bez jej wiedzy zabiera syna w podróż przez Stany. Nie chce pozwolić, by szkolne mury oddzieliły chłopca od zwykłego życia i na zawsze zamknęły go w jego własnym świecie. Wierzy, że inność Ezry nie jest wyrokiem skazującym go na funkcjonowanie na marginesie tzw. normalnego świata. Eskapada pełna szalonych perypetii i niezwykłych spotkań będzie dla ojca i syna okazją do odkrycia na nowo łączącej ich więzi i przeżycia przygód, które udowodnią, że „normalność” jest przereklamowana.

LISTA SEANSÓW

2024-06-28
18:30

Mój syn Ezra

KUP REZERWUJ
2024-06-29
18:30

Mój syn Ezra

KUP REZERWUJ
2024-06-30
18:30

Mój syn Ezra

KUP REZERWUJ
2024-07-01
18:30

Mój syn Ezra

KUP REZERWUJ
2024-07-04
18:30

Mój syn Ezra

KUP REZERWUJ